KrakHol - hol aut osobowych, dostawczych i TIR

Pomoc drogowa i holowanie w Libertowie

Kolizje drogowe oraz nieprzewidziane awarie samochodu nie należą do przyjemnych zdarzeń. Warto więc przed wyruszeniem w podróż zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów i zapisać numer solidnej pomocy drogowej, która działa w Libertowie czyli w rejonie, do którego się wybieramy.

Czekanie, aż do Libertowa przybędzie laweta np z Warszawy może ciągnąć się w nieskończoność. Dlatego polecamy nasze usługi wszystkim, którzy podróżują przez Zakopiankę lub udają się na urlop w okolice Krakowa.

Gwarantujemy zarówno holowanie pojazdów do 11 T, jak też transport nietypowych towarów. Przemierzamy zarówno krótkie, jak też długie dystanse. Zapewniamy również usługi hds oraz usuwanie awarii na drodze. Jeśli więc wybieracie się Państwo w okolice Krakowa i będzie Wam potrzebna pomoc drogowa, polecamy nasze usługi. Telefon odbieramy o każdej porze dnia i nocy, a także w święta. Obok dyspozycyjności możemy poszczycić się solidnością, szybkością oraz wieloletnim doświadczeniem. W naszej firmie umiejętności i wiedza przekazywane są z ojca na syna, co pozwala nam utrzymywać wysoki standard usług i ciągle doskonalić umiejętności oraz wprowadzać innowacyjny sprzęt. Dzięki dbaniu o jakość usług oraz zadowolenie klienta możemy poszczycić się zaufaniem osób, którym przez wiele lat pomogliśmy w trudnych sytuacjach na krakowskich drogach. Tutejszy ruch niestety sprzyja powstawaniu kolizji. Stawiamy na rzetelne wykonywanie zleceń oraz na satysfakcjonujące ceny, co pozwala nam znacznie wyprzedzać konkurencję.