KrakHol - hol aut osobowych, dostawczych i TIR

Pomoc drogowa i holowanie w Myślenicach

Myślenice to miejscowość leżąca na jednej z najczęściej zakorkowanych dróg krajowych, czyli Zakopiance. Szczególnie w sezonie urlopowym mogą Państwo trafić tutaj na korki, kolizje lub znaleźć się w sytuacji, gdy zabraknie paliwa w baku.

W każdym momencie możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy m.in. holowanie pojazdów osobowych, tirów czy autobusów. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, dzięki czemu z naszych usług zawsze będziecie Państwo zadowoleni. Proponujemy wulkanizację z dojazdem do klienta, spuszczenie źle zatankowanego paliwa oraz dowóz benzyny na miejsce, jeśli akurat stoicie Państwo w korku w Myślenicach. Nasze usługi dostępne są przez całą dobę, co czyni nas niezawodnymi. Podczas wyjazdu na urlop, w dni świąteczne i wakacje możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Nasz numer telefonu czynny jest przez cały rok, ponieważ zadowolenie klienta i jego bezpieczeństwo na drodze jest dla nas najważniejsze. Pomoc drogowa zjawia się na miejscu szybko i solidnie wykonuje swoją pracę. Zarówno naprawa nieprzewidzianej usterki, awaryjne otworzenie samochodu czy laweta dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy spore doświadczenie oraz wiedzę, która przekazywana jest w naszej firmie z ojca na syna.

Gwarantujemy miłą obsługę i porządne wykonanie zleconych prac. Nawet w środku nocy zawsze jesteśmy gotowi pomóc, aby pozwolić Państwu bezpiecznie wyruszyć w dalszą trasę lub przetransportować samochód we właściwe miejsce. Polecamy nasze usługi, z których każdy klient jest zadowolony.