KrakHol - hol aut osobowych, dostawczych i TIR

Pomoc drogowa i holowanie w Zakopiance

Zakopianka słynie z tego, że bardzo często można tam trafić na korek. W takiej sytuacji niejednokrotnie zdarzają się mniejsze i większe stłuczki. Nasza oferta to pomoc drogowa na jednej z najbardziej zatłoczonych dróg w kraju.

Na trasie od Krakowa do Zakopanego może zdarzyć się wiele, często nie z Państwa winy. Niekiedy niezbędna jest laweta i holowanie do warsztatu lub wyznaczonego przez klient punktu.

Zajmujemy się tego typu usługami przez okrągły rok, 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy na Zakopiance, prosimy o kontakt. Pojawimy się tak szybko, jak to możliwe. Holujemy pojazdy do 11 T, transportujemy nietypowe ładunki, a także udzielamy pomocy w przypadku źle zatankowanego paliwa, drobnych usterek w czasie jazdy lub konieczności awaryjnego otworzenia pojazdu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego sprzętu jesteśmy w stanie przetransportować maszyny budowlane czy autobusy. Działamy sprawnie i szybko. Z naszej pomocy, którą oferujemy przez całą dobę, skorzystało mnóstwo osób. Jeśli Państwo również znajdziecie się w kiepskiej sytuacji, stojąc na zatłoczonej Zakopiance, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszą zaletą jest doświadczenie, które zdobywamy od lat, prowadząc rodzinną firmę.

Na miejsce przybywamy najszybciej jak tylko potrafimy, a wszelkie usterki załatwiamy bardzo solidnie. W czasie wieloletniej pracy widzieliśmy najróżniejsze zdarzenia drogowe i potrafimy pomóc w chwili ich zaistnienia. Warto zaufać nam w czasie kolizji czy drobnej awarii pojazdu.